• Ubytování v hotelu Olšanka

    pro celou rodinu s příspěvkem odborového svazu
Ubytování v hotelu Olšanka

pro celou rodinu s příspěvkem odborového svazu

V letošním roce jsme pro členy Odborového svazu pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví připravili exkluzivní nabídku pohodlného ubytování pro celou rodinu v odborovém hotelu Olšanka.

 

Congress & Wellness Hotel Olšanka SUPEIOR leží v samotném centru Prahy. Ve čtvrti zvané Žižkov, ze které jste za pouhých 9 minut v historickém centru Prahy. Výhodou je výborná dopravní dostupnost prostředky MHD jak v denní, tak noční době. Pro návštěvníky s vlastním autem je připravené rozsáhlé podzemní parkoviště.

 

V areálu hotelu naleznete kavárny, restaurace – k dispozici je pivní terasa nebo zahradní posezení, vinný bar i velmi rozsáhlý wellness včetně sportovního centra s bazénem a posilovnou, masáží a sauny.

Výhody ubytování v hotelu Olšanka:

Postup při rezervaci a čerpání příspěvku:

rezervaci ubytování provádějte vždy na emailu: rezervace@hotelolsanka.cz nebo telefonním čísle +420 267 092 212 či +420 267 092 879, při rezervaci nezapomeňte uvést, že jste členy našeho odborového svazu

před ubytováním je potřeba si vytisknout a vyplnit žádost o příspěvek na ubytování, který naleznete zde (formát pdf) či zde (word). První část formuláře vyplní žadatel, druhá část slouží pro potvrzení ZO, že jste skutečně členem OSPPP. Takto vyplněný formulář ukážete na recepci hotelu, kde vám pak vydají voucher do vinného baru.

BEZ POTVRZENÍ ZO O ČLENSTVÍ NEDOSTANETE VOUCHER A NEBUDETE MOCI ČERPAT ODBOROVÝ PŘÍSPĚVEK.

potvrzení o členství lze sehnat i elektronicky, např: přes email. Stačí si vytisknout email, kde vám předseda vaší ZO potvrzuje členství, a přiložit ho k žádosti.

individuálním členům potvrdí členství sekretariát, pro více informací kontaktujte OS

po ubytování v hotelu zaplatíte na recepci hotelu plnou cenu za pokoj/e, svaz pak proplatí čerpaný příspěvek přímo na váš bankovní účet!

 

Aktuální ceny za pokoje najdete zde.

na konci pobytu můžete řádně vyplněnou žádost zanechat přímo na recepci hotelu, odkud si ji pak pověřená osoba ze sekretariátu OS vyzvedne, zpracuje a příspěvek proplatí.

Aby byla žádost platná, je potřeba doložit i fakturu za ubytování. Nezapomeňte proto recepci připomenout, aby fakturu vytiskla 2x – jedna pro vás, druhá bude přiložená k žádosti pro svaz.

Žádost o příspěvek lze samozřejmě vyplnit i po pobytu a zaslat originální dokumenty poštou na sekretariát svazu. V tomto případě však neobdržíte voucher do vinného baru a bazénu.