Ubytování v pražském hotelu Olšanka pro celou rodinu s příspěvkem odborového svazu

olsanka1

V letošním roce jsme pro členy Odborového svazu pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví připravili exkluzivní nabídku pohodlného ubytování pro celou rodinu v odborovém hotelu Olšanka.

Congress & Wellness Hotel Olšanka SUPEIOR leží v samotném centru Prahy. Ve čtvrti zvané Žižkov, ze které jste za pouhých 9 minut v historickém centru Prahy. Výhodou je výborná dopravní dostupnost prostředky MHD jak v denní, tak noční době. Pro návštěvníky s vlastním autem je připravené rozsáhlé podzemní parkoviště.

V areálu hotelu naleznete kavárny, restaurace – k dispozici je pivní terasa nebo zahradní posezení, vinný bar i velmi rozsáhlý wellness včetně sportovního centra s bazénem a posilovnou, masáží a sauny.

  

olsanka11
olsanka10
olsanka8
olsanka7
olsanka6
olsanka5
olsanka4
olsanka3
olsanka2

Více informací naleznete na stránkách hotelu www.hotelolsanka.cz

Výhody ubytování v hotelu Olšanka:

- Výborná dostupnost MHD, přímo před hotelem se nachází zastávka Olšanské náměstí, kde staví tramvaje č. 5, 9, 15 a 26 (všechny tramvaje taky staví u Hlavního nádraží).

- Hotel nabízí velké množství pokojů, ubytují se zde jednotlivci, páry, k dispozici jsou i rodinné pokoje pro 3 až 4 lidí.

- V ceně za pokoj je zahrnutá výborná hotelová snídaně.

- Exkluzivně pro členy Odborového svazu peněžnictví a pojišťovnictví jsme vyjednali dárkový voucher, který zahrnuje degustaci sklenky vína s malým občerstvením (pouze pro dospělé) ve vinným baru www.vinvin.cz a vstup do bazénu pro celou rodinu, který je jinak zpoplatněný v rámci wellness.

- Nově můžete čerpat i odborový příspěvek na ubytování v hotelu, který činí 700kč za pokoj/noc.
Maximální výše příspěvku v letošním roce činí 4900kč za osobu (odboráře).

Postup při rezervaci a čerpání příspěvku:

- rezervaci ubytování provádějte vždy na emailu: rezervace@hotelolsanka.cz nebo telefonním čísle +420 267 092 212 či +420 267 092 879, při rezervaci nezapomeňte uvést, že jste členy našeho odborového svazu

- před ubytováním je potřeba si vytisknout a vyplnit žádost o příspěvek na ubytování, který naleznete zde (formát pdf) či zde (word). První část formuláře vyplní žadatel, druhá část slouží pro potvrzení ZO, že jste skutečně členem OSPPP. Takto vyplněný formulář ukážete na recepci hotelu, kde vám pak vydají voucher do vinného baru. BEZ POTVRZENÍ ZO O ČLENSTVÍ NEDOSTANETE VOUCHER A NEBUDETE MOCI ČERPAT ODBOROVÝ PŘÍSPĚVEK.

- potvrzení o členství lze sehnat i elektronicky, např: přes email. Stačí si vytisknout email, kde vám předseda vaší ZO potvrzuje členství, a přiložit ho k žádosti.

- individuálním členům potvrdí členství sekretariát, pro více informací kontaktujte OS

- Po ubytování v hotelu zaplatíte na recepci hotelu plnou cenu za pokoj/e, svaz pak proplatí čerpaný příspěvek přímo na váš bankovní účet!
Aktuální ceny za pokoje najdete zde.

- Na konci pobytu můžete řádně vyplněnou žádost zanechat přímo na recepci hotelu, odkud si ji pak pověřená osoba ze sekretariátu OS vyzvedne, zpracuje a příspěvek proplatí.

- Aby byla žádost platná, je potřeba doložit i fakturu za ubytování. Nezapomeňte proto recepci připomenout, aby fakturu vytiskla 2x – jedna pro vás, druhá bude přiložená k žádosti pro svaz.

- Žádost o příspěvek lze samozřejmě vyplnit i po pobytu a zaslat originální dokumenty poštou na sekretariát svazu. V tomto případě však neobdržíte voucher do vinného baru a bazénu.