Odborový svaz pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví dlouhodobě odměňuje své členy cenově zvýhodněnými pobyty v lázeňských střediscích napříč celým Českem a Moravou i nejrůznějšími rekreačními pobyty v dalších  lokalitách. Pro členy svazu je každý rok připravena jiná nabídka, ale rovněž se snažíme zachovat turisticky oblíbená místa. Využijte možnosti členství k odpočinku a příjemným chvílím za příznivých podmínek!

Lázeňské a rekreační pobyty 2018

Všeobecné podmínky

Pro koho jsou pobyty určeny?

- Nárok na pobyt mají výhradně členové Odborového svaz pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví (OSPPP).

Jak se mohu k pobytu přihlásit?

- Členové obdrží nabídku jednotlivých lázeňských zařízení, a to i v průběhu roku. Případně mohou také využít informace z webových stránek daného lázeňského zařízení.
- Objednávání pobytu zajišťuje člen OSPPP sám na příslušných kontaktech.
- Člen svazu uvede při rezervaci pobytu informaci, že jde o ozdravný pobyt pro člena OSPPP, případně další identifikaci podle pokynů lázeňského zařízení (např. prokázání pojištěnce Oborové zdravotní pojišťovny (OZP) – kopie identifikační karty, průkaz člena OSPPP, aj.).

Čerpání příspěvku pro pojištěnce

- V rámci vybraných lázeňských zařízení (nebo pobytů), je možné využít příspěvek pro pojištěnce OZP pro rok 2018.
- Nárok na příspěvek mají ale pouze členové OSPPP, kteří jsou zároveň pojištěnci OZP.
- Žádost o příspěvek musí být oznámena lázeňskému zařízení před započetím pobytu.
- Pojištěnec OZP a zároveň člen OSPPP může využít na prevence poruch pohybového aparátu (fyziatrické procedury) příspěvek 1500 korun na týdenní pobyt.
- Délka programu je maximálně 7 dní.
- Ubytování, stravu a další náhrady nad výše uvedené si hradí pojištěnec sám (příspěvek OZP lze čerpat pouze na procedury).
- Nabídka má omezený rozpočet, a z toho důvodu nemůže být příspěvek garantován všem zájemcům.
- Účastník se zavazuje, že bude pojištěncem OZP nejméně další kalendářní rok po využití benefitu.
- Program je možné čerpat pouze jednou za 365 dní (kontrola na rodné číslo pojištěnce).

Nově otevřený penzion Bystřina

Restaurační a ubytovací zařízení v krásném prostředí Šumavy penzion Bystřina (Čeňkova pila) je nyní nově otevřený! Využijte možnosti rekreace uprostřed lesů a vyrazte na peší turistiku, na hezké výlety anebo se třeba projeďte na kole. To vše v nově opraveném prostoru vaší oblíbené „Čeňkovky“. Pro členy OSPPP je navíc 10% sleva na ubytování! 

Číst více

Lázně Slatinice

Poblíž Olomouce se nachází poklidné místo s rodinnou atmosférou – Lázně Slatinice. Středisko má za sebou bohatou, historii. Léčí se tam už téměř 500 let. Moravské lázně jsou zároveň první léčebné lázně v České republice, které získaly akreditaci pro zdravotnická zařízení. Akreditace znamená garanci vysoké kvality a bezpečnosti poskytovaných služeb, takže si můžete bez obav užívat ze široké nabídky léčebných procedur.

Číst více

Mariánské Lázně – Spa Hotel Děvín

Spa Hotel Děvín v Mariánských lázních představuje široký výběr služeb s důrazem na lázeňské procedury. Hotel najdete v klidném prostředí lesoparku s dostupností do centra města a ke všem důležitým turistickým lákadlům. Harmonii a pohodu místa dotváří okolní upravené parky, malebná architektura města a zejména světoznámé Mariánskolázeňské prameny s léčivými účinky.

Číst více

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně nabízí krásné a klidné místo pro odpočinek v Karlovarském kraji. První zmínka o unikátních léčivých pramenech je známa už od počátku 16. století. V současné době je k léčebným procedurám využíváno až 20 minerálních pramenů. K dalším důležitým ozdravným prvkům patří také přírodní léčivá slatina a plyn.

Číst více