Odborový svaz pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví dlouhodobě odměňuje své členy cenově zvýhodněnými pobyty v lázeňských střediscích napříč celým Českem a Moravou i nejrůznějšími rekreačními pobyty v dalších  lokalitách. Využijte možnosti členství k odpočinku a příjemným chvílím za příznivých podmínek!

Všeobecné podmínky

Pro koho jsou pobyty určeny?

- Nárok na pobyt mají výhradně členové Odborového svaz pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví (OSPPP).

Jak se mohu k pobytu přihlásit?

- Členové obdrží nabídku jednotlivých lázeňských zařízení, a to i v průběhu roku. Případně mohou také využít informace z webových stránek OSPPP či daného lázeňského zařízení.

- Objednávání pobytu zajišťuje člen OSPPP sám na příslušných kontaktech. KONTAKTY NALEZNETE ZDE

- Člen svazu uvede při rezervaci pobytu informaci, že jde o ozdravný pobyt pro člena OSPPP a k rezervaci přiloží formulář (Příspěvek OZP - lázeňské pobyty) potvrzený předsedou příslušné základní odborové organizace svazu. Případnou další identifikaci podle pokynů lázeňského zařízení (např. prokázání pojištěnce Oborové zdravotní pojišťovny (OZP) – kopie identifikační karty, aj.).

Čerpání příspěvku pro pojištěnce OZP

- V rámci vybraných lázeňských zařízení (nebo pobytů), je možné využít příspěvek pro pojištěnce OZP pro rok 2021.
- Nárok na příspěvek mají pouze členové OSPPP, kteří jsou zároveň pojištěnci OZP.
- Žádost o příspěvek musí být oznámena lázeňskému zařízení před započetím pobytu (současně se zasláním výše uvedeného formuláře), kdy výše příspěvku bude odečtena z celkové úhrady za pobyt. Druhou možností je požádat o zpětnou úhradu OZP prostřednictvám elektronické aplikace OZP VITAKARTA.
- Příspěvek pro pojištěnece OZP a zároveň člena OSPPP může být využit pouze na prevenci poruch pohybového aparátu (fyziatrické procedury) a to až do výše 2000 Kč na týdenní pobyt.
- Délka programu je maximálně 7 dní.
- Ubytování, stravu a další náhrady si hradí pojištěnec sám.
- Nabídka má omezený rozpočet, a z toho důvodu nemůže být příspěvek garantován všem zájemcům.
- Účastník se zavazuje, že bude pojištěncem OZP nejméně další kalendářní rok po využití benefitu.
- Program je možné čerpat pouze jednou za 365 dní (kontrola na rodné číslo pojištěnce).

Příspěvek na fyziatrické procedury zahrnuje např.
- vyšetření kineziologické rehabilitačním lékařem
- léčebná tělesná výchova individuální
- ruční klasická masáž
- koupel (přísadová, vířivá)
- zhodnocení zdravotního stavu, návod na cvičení doma dle kineziologického vyšetření s ohledem na celkový zdravotní stav, doporučení režimových a dietních opatření


 

Lázně Luhačovice

Čtvrté největší a jedny z nejmalebnějších lázní v Česku se nachází ve Zlínském kraji. Lázně Luhačovice jsou zasazeny do kouzelného údolí panenské přírody chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Díky unikátním léčivým pramenům patří Luhačovice mezi nejlepší léčebné lázně v celé Evropě v léčbě dýchacích cest a dalších onemocnění.

Nabídka zvýhodněných pobytů pro rok 2021
Všeobecné obchodní podmínky
Čestné prohlášení

Mariánské Lázně – Spa Hotel Děvín

Spa Hotel Děvín v Mariánských lázních představuje široký výběr služeb s důrazem na lázeňské procedury. Hotel najdete v klidném prostředí lesoparku s dostupností do centra města a ke všem důležitým turistickým lákadlům. Harmonii a pohodu místa dotváří okolní upravené parky, malebná architektura města a zejména světoznámé Mariánskolázeňské prameny s léčivými účinky.

Nabídka zvýhodněných pobytů pro rok 2021

Lázně Slatinice

Poblíž Olomouce se nachází poklidné místo s rodinnou atmosférou – Lázně Slatinice. Středisko má za sebou bohatou, historii. Léčí se tam už téměř 500 let. Moravské lázně jsou zároveň první léčebné lázně v České republice, které získaly akreditaci pro zdravotnická zařízení. Akreditace znamená garanci vysoké kvality a bezpečnosti poskytovaných služeb, takže si můžete bez obav užívat ze široké nabídky léčebných procedur.

Nabídka zvýhodněných pobytů pro rok 2021

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně nabízí krásné a klidné místo pro odpočinek v Karlovarském kraji. První zmínka o unikátních léčivých pramenech je známa už od počátku 16. století. V současné době je k léčebným procedurám využíváno až 20 minerálních pramenů. K dalším důležitým ozdravným prvkům patří také přírodní léčivá slatina a plyn.

Nabídka zvýhodněných pobytů pro rok 2021