Odborový svaz pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví dlouhodobě odměňuje své členy cenově zvýhodněnými pobyty v lázeňských střediscích napříč celým Českem a Moravou i nejrůznějšími rekreačními pobyty v dalších  lokalitách. Pro členy svazu je každý rok připravena jiná nabídka, ale rovněž se snažíme zachovat turisticky oblíbená místa. Využijte možnosti členství k odpočinku a příjemným chvílím za příznivých podmínek!

Lázeňské a rekreační pobyty 2019

Všeobecné podmínky

Pro koho jsou pobyty určeny?

- Nárok na pobyt mají výhradně členové Odborového svaz pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví (OSPPP).

Jak se mohu k pobytu přihlásit?

- Členové obdrží nabídku jednotlivých lázeňských zařízení, a to i v průběhu roku. Případně mohou také využít informace z webových stránek daného lázeňského zařízení.
- Objednávání pobytu zajišťuje člen OSPPP sám na příslušných kontaktech.
- Člen svazu uvede při rezervaci pobytu informaci, že jde o ozdravný pobyt pro člena OSPPP, případně další identifikaci podle pokynů lázeňského zařízení (např. prokázání pojištěnce Oborové zdravotní pojišťovny (OZP) – kopie identifikační karty, průkaz člena OSPPP, aj.).

Čerpání příspěvku pro pojištěnce

- V rámci vybraných lázeňských zařízení (nebo pobytů), je možné využít příspěvek pro pojištěnce OZP pro rok 2019.
- Nárok na příspěvek mají ale pouze členové OSPPP, kteří jsou zároveň pojištěnci OZP.
- Žádost o příspěvek musí být oznámena lázeňskému zařízení před započetím pobytu.
- Pojištěnec OZP a zároveň člen OSPPP může využít na prevence poruch pohybového aparátu (fyziatrické procedury) příspěvek 1500 korun na týdenní pobyt.
- Délka programu je maximálně 7 dní.
- Ubytování, stravu a další náhrady nad výše uvedené si hradí pojištěnec sám (příspěvek OZP lze čerpat pouze na procedury).
- Nabídka má omezený rozpočet, a z toho důvodu nemůže být příspěvek garantován všem zájemcům.
- Účastník se zavazuje, že bude pojištěncem OZP nejméně další kalendářní rok po využití benefitu.
- Program je možné čerpat pouze jednou za 365 dní (kontrola na rodné číslo pojištěnce).

Přihlašte své dítě na ozdravný pobyt

Oborová zdravotní pojišťovna již řadu let spolupracuje se společností KOVOtour na zajištění léčebně ozdravných pobytů pro děti, které trpí respiračním onemocněním, alergiemi, kožními problémy, ale i problémy s pohybovým aparátem. Více informací ZDE

Lázně Slatinice

Poblíž Olomouce se nachází poklidné místo s rodinnou atmosférou – Lázně Slatinice. Středisko má za sebou bohatou, historii. Léčí se tam už téměř 500 let. Moravské lázně jsou zároveň první léčebné lázně v České republice, které získaly akreditaci pro zdravotnická zařízení. Akreditace znamená garanci vysoké kvality a bezpečnosti poskytovaných služeb, takže si můžete bez obav užívat ze široké nabídky léčebných procedur.

Číst více

Lázně Poděbrady

Vydejte se do největších lázní ve Středočeském kraji a vychutnejte si klid lázeňské města s celou řadou památek! Už od roku 1908 nabízí Poděbrady svým návštěvníkům lázeňskou péči a jsou vyhledávaným místem pro regeneraci a odpočinek. Nejznámějším a nejdůležitějším léčebným zdrojem je přírodní minerální voda Poděbradka. Zdejší lázně jsou proslavené především léčbou srdečních obtíží.

Číst více

Mariánské Lázně – Spa Hotel Děvín

Spa Hotel Děvín v Mariánských lázních představuje široký výběr služeb s důrazem na lázeňské procedury. Hotel najdete v klidném prostředí lesoparku s dostupností do centra města a ke všem důležitým turistickým lákadlům. Harmonii a pohodu místa dotváří okolní upravené parky, malebná architektura města a zejména světoznámé Mariánskolázeňské prameny s léčivými účinky.

Číst více

Lázně Luhačovice

Čtvrté největší a jedny z nejmalebnějších lázní v Česku se nachází ve Zlínském kraji. Lázně Luhačovice jsou zasazeny do kouzelného údolí panenské přírody chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Díky unikátním léčivým pramenům patří Luhačovice mezi nejlepší léčebné lázně v celé Evropě v léčbě dýchacích cest a dalších onemocnění.

Číst více

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně nabízí krásné a klidné místo pro odpočinek v Karlovarském kraji. První zmínka o unikátních léčivých pramenech je známa už od počátku 16. století. V současné době je k léčebným procedurám využíváno až 20 minerálních pramenů. K dalším důležitým ozdravným prvkům patří také přírodní léčivá slatina a plyn.

Číst více