Odbory Plus je benefitní program ČMKOS určený pro členy jednotlivých odborových organizací odborových svazů. Jeho cílem je pomoci členům svazu a nabídnout jim celou řadu výhod od různého zboží a služeb běžně spotřeby za velice výhodných podmínek a tím zároveň pomoci stabilizovat členskou základnu.

Více informací o programu ODBORY PLUS.

Hurá na Jadran!

Báječná dovolená v Chorvatsku a Slovinsku 
Užijte si léto na Jadranu za ještě výhodnějších podmínek! Držitelům členské karty Odbory Plus nabízí cestovní kancelář Kompas 5% slevu na zájezdy. Sleva se navíc vztahuje také na všechny osoby, které s držitelem karty cestují! A to už se pořádně vyplatí!

Číst více

Letní dětské tábory

Léto plné dobrodružství a zábavy na dětských táborech.
Krásné prostředí, spousta vzrušení a adrenalinu a možnost vybrat si tábor podle zájmů a zálib vašich dětí. Pro vaše potomky je připravena třeba Škola čar a kouzel, mohou si zaběhat za Záhadami rukopisu anebo se vyrádit na diskotéce u táboráku, osvěžit se v rybníku nebo v bazénu a protáhnout se při pořádné pěší túře.

Číst více

Prosluněná dovolená na řecké riviéře

Zajistěte si příjemnou letní dovolenou.
Díky členství v programu Odbory Plus můžete vyrazit přímo pod řecký Olymp. Případně se podívejte do skalního města Meteora s prohlídkou klášterů. Vyberte si útulné hotely ve snadné dostupnosti od pláže a zažijte Řecko naplno. To vše navíc ve velice příjemné lokalitě, která je jedinečná díky své poloze a klimatu.

Číst více

Lázeňské a wellness pobyty se slevou

Jedinečná nabídka lázní a wellness pobytů 
Kromě zvýhodněné nabídky pobytů je tu pro členy portálu Odbory Plus další akce. Tentokrát získáte slevu na kompletní nabídku pobytu portálu Spa.cz ve výši 5%. Užít si tak můžete příjemné prostředí lázní nejen v Česku, ale i na Slovensku, Maďarsku, Polsku, Rakousku nebo Slovinsku.

Číst více

Romantický eurovíkend a exotická dovolená

Do evropských metropolí i za nevšední exotikou
Cestovní kancelář Kubík Travel vám nabízí jedinečnou možnost navštívit exotické destinace jako jsou Maledivy, Seychely, Srí Lanka nebo Thajsko. Na cenově výhodný eurovíkend do královského Londýna, romantické Paříže nebo historického Říma se jako členové programu Odbory Plus, můžete vydat s 10% slevou! Zažijte nefalšanou exotiku a romantické víkendy s cestovní kanceláří Kubík Travel a Odbory Plus!

Číst více

Za vínem na Moravu

Do moravských sklípků za vínem a tradicemi. 
Podívejte se na žhavou nabídku od CK UNITOUR, vypravte se do kouzelného vinného sklípku a zažijte tu pravou Moravu! Nový partner programu Odbory Plus nabízí členům programu i jejich rodinným příslušníkům slevu 10% z vlastních produktů CK. Díky tomu si můžete užívat jedinečných zážitků nejenom v Česku, ale i po Evropě s úsporou ve vaší peněžence!

Číst více