odboryplus

Odbory Plus je benefitní program ČMKOS určený pro členy jednotlivých odborových organizací odborových svazů. Jeho cílem je pomoci členům svazu a nabídnout jim celou řadu výhod od různého zboží a služeb běžně spotřeby za velice výhodných podmínek a tím zároveň pomoci stabilizovat členskou základnu.

Díky členství můžete například využívat nabídek zájezdů různých cestovek za akční ceny, získáte slevu na pohonné hmoty, jízdné Českých drah, na knihy a učebnice nebo můžete navštěvovat kulturní akce za zvýhodněné ceny.
Veškeré informace včetně kompletní a aktuální nabídky slev a výhod najdete na www.odboryplus.cz.

Staňte se členy Odborů Plus a získejte řadu výhod!
Hromadná registrace členů do programu OdboryPlus

Nabídka leden 2020

Vážení a milí předsedové, předsedkyně odborových organizací, regionální pracovníci, dovolte, abychom Vám zaslali novinky na našem portále Odboryplus.cz pro měsíc leden 2020.

Číst více

Letní dětské tábory

Léto plné dobrodružství a zábavy na dětských táborech.
Krásné prostředí, spousta vzrušení a adrenalinu a možnost vybrat si tábor podle zájmů a zálib vašich dětí. Pro vaše potomky je připravena třeba Škola čar a kouzel, mohou si zaběhat za Záhadami rukopisu anebo se vyrádit na diskotéce u táboráku, osvěžit se v rybníku nebo v bazénu a protáhnout se při pořádné pěší túře.

Číst více

Za vínem na Moravu

Do moravských sklípků za vínem a tradicemi. 
Podívejte se na žhavou nabídku od CK UNITOUR, vypravte se do kouzelného vinného sklípku a zažijte tu pravou Moravu! Nový partner programu Odbory Plus nabízí členům programu i jejich rodinným příslušníkům slevu 10% z vlastních produktů CK. Díky tomu si můžete užívat jedinečných zážitků nejenom v Česku, ale i po Evropě s úsporou ve vaší peněžence!

Číst více

Lázeňské a wellness pobyty se slevou

Jedinečná nabídka lázní a wellness pobytů 
Kromě zvýhodněné nabídky pobytů je tu pro členy portálu Odbory Plus další akce. Tentokrát získáte slevu na kompletní nabídku pobytu portálu Spa.cz ve výši 5%. Užít si tak můžete příjemné prostředí lázní nejen v Česku, ale i na Slovensku, Maďarsku, Polsku, Rakousku nebo Slovinsku.

Číst více