Unicredit business integrated

Kdo za vás vyjednává
Ing.Viktor Nejedlý, předseda ZOOS pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví UniCredit Business Integrated Solutions

Kariéra v odborech: V květnu 2007 jsem vstoupil do odborů, hned jsem byl zvolen předsedou základní organizace, což jsem s krátkou přestávkou doposud. Také jsem byl zástupcem zástupce v Evropské radě Unicredit bank. Nyní jsem také dlouholetým členem Výboru Odborového svazu pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví.

Základní organizace:
ZO UBIS CZ sdružuje téměř 50 členů a zastupuje téměř 400 zaměstnanců. Vznikla v roce 2006 při vyčlenění IT ze Živnostenské banky se zkratkou UGIS CZ (Unicredit Global Information Services Czech Republic), která se později změnila na UBIS CZ (Unicredit Business Integrated Solutions Czech Republic) po spojení Ugisu CZ a podpory plateb BTS HVB v roce 2012.
Naším cílem je vedení sociálního dialogu - kolektivní vyjednávání s naším zaměstnavetelem = hájit zájmy a zvyšovat zaměstnanecké výhody naše a našich spolupracovníků.
Zaměstnanecké výhody vycházejí z původní kolektivní smlouvy Živnostenské banky a jsou podobné s kolektivní smlouvou Unicredit Bank České a Slovenské republiky – 5.týden dovolené navíc, sick days, benefit plus body, příspěvek na stravenky, příspěvky k životním a pracovním jubilejím a v tíživých pracovních situacích, ...
Spolupracujeme se základní odborovou organizací UniCredit Bank včetně zastoupení do Evropské odborové rady Unicredit Group

Kontakt: viktor.nejedly@unicreditgroup.eu, 603 327 991