Ubytování Černý Most

Členům OS nabízíme možnost krátkodobého ubytování v rekreačním zařízení v Praze 9 na Černém Mostě  za cenově zvýhodněných podmínek.

Členové OS peněžnictví a pojišťovnictví mohou využívat možnosti výhodného ubytování v bytových jednotkách na pražském Černém Mostě. K dispozici jsou celkem tři rekreační byty 1+1, určené pro krátkodobé ubytování. Prostory jsou určeny výhradně členům OSPPP a jejím rodinným příslušníkům jako jeden z řady benefitů, který členstvím ve svazu přináší.

Ubytování je možné využít nepřetržitě na maximálně 7 nocí.

BĚHEM ONLINE REZERVACE NEZAPOMEŇTE UVÉST POČET UBYTOVANÝCH OSOB. NUTNÉ PRO ZAJIŠTĚNÍ POVLEČENÍ!

Ohledně ubytování kontaktujte prosím LUNU NGUYEN na e-mailu: NGUYEN.LUNA@CMKOS.CZ nebo na mobilu: 731 413 340.

Bytové jednotky najdete na sídlišti Černý Most v Bouřilově ulici 1105 na Praze 9. Pro členy svazu nabízíme celkem tři byty, které jsou vybaveny: koupelnou, WC, obývacím pokojem s lodžií s možností ubytování až pro čtyři osoby, dále pak s barevnou televizí a rádiem. V kuchyňce je připraven elektrický dvouvařič, lednice, mikrovlnná trouba a základní kuchyňské vybavení. Pro ubytované je k dispozici rovněž povlečení a ručník.

Samozřejmostí je i bezplatné připojení k bezdrátové síti Wi-Fi. Přihlašovací heslo najdete na pokojích. 

 

REZERVACE UBYTOVÁNÍ ONLINE

Ceník:

Poplatek za ubytování je celoročně 850 Kč za byt na jednu noc a hradí se bezhotovostně na fakturu přes rezervační systém na webových stránkách.

Ubytování Černý MostDoprava a způsob ubytování:

Do ubytovacího zařízení na Černém Mostě se se od Domu odborových svazů dostanete následovně: autobusem č. 135 do stanice Florenc, poté přestoupíte na metro, trasa B směr Černý Most a metrem budete pokračovat až do stanice Rajská zahrada (jedná se o nadzemní stanici. Když nastoupíte do předních vagonů, vystoupíte u východu z metra a přímo přes ulici vlevo se nachází ubytovna Černý Most).

Klíče od bytu si můžete vyzvednout v den nástupu přímo u nás na adrese: Dům odborových svazů, Náměstí Winstona Churchilla 2, Praha 3, 6. patro, dveře č. 635, vždy mezi:

8:00-15:00, nebo na recepci, která funguje nepřetržitě

Po těchto hodinách (i o víkendu) lze klíče vyzvednout na recepci Domu odborových svazů. Při vyzvednutí je nutné předložit občanský průkaz a také průkaz člena odborového svazu.

Cesta k nám:

a) z Florence

Florenc DOS

a) z Hlavního nádraží

Hln DOS

 

Po ukončení ubytování vložte klíče od bytu do poštovní schránky v přízemí – podle čísla bytu.
Ubytování začíná v den nástupu ve 14 hodin a končí v 10 hodin v den odjezdu.

P1010628
P1010610
P1010606
P1010597
Ubytování Černý Most
P1010585
P1010581
P1010557
Ubytování Černý Most
P1010537

POZOR:

V případě nevyužití závazně objednaného ubytování bez předběžného odhlášení vám bude účtován poplatek 300 korun za každou objednanou noc!!!

REZERVACE UBYTOVÁNÍ ONLINE