Badminton v březnu 2018

Milí přátelé, přijměte pozvání na tradiční akci, kterou neohrozí žádné rozmary počasí. Ve sportovní hale ve Vinoři se nabízejí takové kategorie, aby si všichni dobře zahráli. Všichni znamená, že si zahrají i ti, kteří berou raketu do ruky jednou za rok, nebo i za delší dobu. Na věku nezáleží. Pravidelní rekreační hráči si zvolí takovou kategorii, aby si zahráli se soupeři podobné výkonnosti. Jestli s výběrem kategorie váháte, poraďte se s ředitelkou turnaje Bobinou Adamovou. S ní se poraďte i v případě, že hledáte partnera (partnerku), myšleno pouze do dvojice na tento turnaj. S přihláškou si pospěšte!

Ruda Vaigl, pošťák SOBSA

Přihláška ZDE

Rozpis ZDE

Vysočinou na běžkách 2018

Vysočinou na běžkách 2018

Milí přátelé, stalo se tradicí, že vás zveme již nyní na první akci SOBSA roku 2018. Opět se koná na oblíbeném místě, v centru Českomoravské vysočiny, s ubytováním v obci Tři Studně, hotelu Horník. Povšimněte si, že členové SOBSA mají přednost, pokud zašlou přihlášku v termínu, uvedeném v rozpise. Potřebné informace jsou přiloženy.

PŘIHLÁŠKA

ROZPIS

O spolku SOBSA

Co pro vás chystáme
Spolek organizátorů bankovních sportovních akcí neboli SOBSA, nabízí každoročně pestrý program plný sportovních akcí. Kompletní přehled najdete na stránkách www.sobsa.cz. Jsou určeny zejména rekreačním sportovcům, vítány jsou ale i celé rodiny a přátelé. Veškeré aktivity jsou tedy organizovány jako otevřené, a tak se jich mohou zúčastnit i zájemci mimo sektor peněžnictví.

Číst více