Nově otevřený penzion Bystřina

Restaurační a ubytovací zařízení v krásném prostředí Šumavy penzion Bystřina (Čeňkova pila) je nyní nově otevřený! Využijte možnosti rekreace uprostřed lesů a vyrazte na peší turistiku, na hezké výlety anebo se třeba projeďte na kole. To vše v nově opraveném prostoru vaší oblíbené „Čeňkovky“. Pro členy OSPPP je navíc 10% sleva na ubytování! 

 Až donedávna se restaurace i ubytovací prostory nacházely v neutěšeném stavu a prostor byl na čas uzavřen. Objektu se ujal nový, zodpovědný provozovatel, který „Čeňkovku“ kompletně a moc hezky zrekonstruoval. Nic vám tak nebrání užít si například příjemné léto v malebným zákoutích Národního parku Šumava, chutně se najíst a zrelaxovat v útulných ubytovacích prostorech penzionu Bystřina. 

Ubytování si můžete zařídit na této e-mailové adrese: info@restauracebystrina.cz anebo telefonicky na čísle: 603 263 894.

 

Restaurace
V penzionu Bystřina si zakládají na přípravě kvalitních pokrmů, které ctí šumavskou lokalitu. Kuchaři se inspirovali tradiční českou kuchyní i oblíbenými pochoutkami šumavských starousedlíků. V jídelním menu restaurace najdete denní nabídku hotových jídel i speciality, na které se vyplatí chvilku počkat. Pro dokonalou atmosféru příjemného letního večera je pro vás připravena teresa s vyhlídkou na řeku.

Kuchař a jeho recepty jsou pro vás k dispozici od 11 do 20 hodin. Restauace je otevřena až do 22 hodin.

Kiosek
Chcete něco rychlého k jídlu na zahnání hladu a pak zase honem vyrazit na túru nebo na kolo? Využít můžete místní kiosek, který nabízí klasické „rychlovky“ jako je párek v rohlíku, klobása nebo hranolky. Zchladit se můžete točeným pivem Bernard nebo nealko pivem, případně točenou limonádou. Kiosek najdete u parkoviště u mostu a nemůžete ho minout. 

Kiosek je běžně otevřený mezi 9. až 17. hodinou, ale během slunečných turistických dnů i déle.

Ubytování
Ubytovácí prostory stále prochází průběžnou rekonstrukcí. Po předchozím provozovateli byly totiž v dezolátním stavu a neumožňovaly nabídnout požadovaný komfort. V tuto chvíli je pro vás již připravený 1x 4lůžkový, 2x třílůžkový a 5x 2 lůžkový pokoj. Jakmile bude ubytovna plně v provozu, budete moci využít celkem 50 lůžek - a to už je slušná porce! 

Ubytování se snídání vás vyjde na 330 korun za noc a osobu (v případě jedné noci 350 Kč). Přivézt si s sebou můžete i svého zvířecího kamaráda. Za něj je pak příplatek 100 Kč. 

Kontaktujte penzion Bystřina 
Penzion Bystřina na Šumavě má k dispozici zcela nové webové stránky, kde najdete vše potřebné. Ubytování si můžete zařídit na této e-mailové adrese: info@restauracebystrina.cz anebo telefonicky na čísle: 603 263 894.

IMG76611
IMG7659-21
IMG76571
IMG76531
D2063881
D2063851
D2063831
D2063801
D206377-Edit1
D2063761