Lázně Slatinice

Poblíž Olomouce se nachází poklidné místo s rodinnou atmosférou – Lázně Slatinice. Středisko má za sebou bohatou, historii. Léčí se tam už téměř 500 let. Moravské lázně jsou zároveň první léčebné lázně v České republice, které získaly akreditaci pro zdravotnická zařízení. Akreditace znamená garanci vysoké kvality a bezpečnosti poskytovaných služeb, takže si můžete bez obav užívat ze široké nabídky léčebných procedur.

Léčivé prameny jsou využívaný především na léčbu pohybového ústrojí a nervová, kožní nebo onkologická onemocnění. Za zmínku stojí také vyhlášená rehabilitační péče, která pomáhá pacientům například s různými druhy revmatologických a neurologických onemocnění. Na výběr je pak pestrá nabídka speciálních léčebných nebo relaxačních programů včetně sirných lázní. Ubytování je zajištěno v útulných lázeňských domech Balnea, Hanačka, Mánes nebo Penzionu Majorka. A vůbec přitom nevadí, když si s sebou přivezete i vašeho čtyřnohého miláčka. Připraveny jsou pro ně vybrané pokoje ve vyhrazených lázeňských domech.

Dopřejte si kvalitní lázeňskou péči přímo v srdci úrodné Hané a odjíždějte z Moravy odpočatější, veselejší a hlavně zdravější.
Na aktuální nabídku pro členy Odborového svazu pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví se podívejte ZDE a pro dokonalý přehled navštivte webové stránky Lázní Slatinice.

Balnea-1
Balnea-2-luzkovy-pokoj-2
Balnea-2-luzkovy-pokoj
Balnea-2
Balnea-3
Balnea-4
Balnea-5
Balnea-apartman
Balnea-recepce
Balnea-restaurace