Lázně Poděbrady

Vydejte se do největších lázní ve Středočeském kraji a vychutnejte si klid lázeňské města s celou řadou památek! Už od roku 1908 nabízí Poděbrady svým návštěvníkům lázeňskou péči a jsou vyhledávaným místem pro regeneraci a odpočinek. Nejznámějším a nejdůležitějším léčebným zdrojem je přírodní minerální voda Poděbradka. Zdejší lázně jsou proslavené především léčbou srdečních obtíží.

Léčit se tam můžete ale i s problémy pohybového aparátu anebo si užít wellness pobyty ve tří a čtyřhvězdičkových hotelích.

Lázně Poděbrady jsou vyhlášeným lázeňským městem s překrásnou Kolonádou, upraveným parkem se známámi květinovými hodinami, fontánou a podmanivým prostředím kolem řeky Labe. Dopřát si můžete například kolonádní koncerty, taneční večery anebo příjemné posezení v kavárničkách.

Při léčbě můžete využít širokou škálu procedur. V Poděbradech na vás čekají koupele, masáže, zábaly, bohatý výběr zdravotnických úkonů, solná jeskyně, sauna, bazén anebo vyhledávané hubnoucí procedury.

Využijte jedinečné možnosti zažít lázně Poděbrady na vlastní kůži za zvýhodněných podmínek pro členy OSPPP. Veškeré informace včetně kompletní cenové nabídky naleznete ZDE anebo navštivte přímo lázeňské webové stránky.

lazne-podebrady-6
lazne-podebrady-7
lazne-podebrady-9
lazne-podebrady-11
lazne-podebrady-2
lazne-podebrady-4
lazne-podebrady
lazne-podebrady-13
lazne-podebrady-10
lazne-podebrady-12