Mariánské Lázně – Spa Hotel Děvín

Spa Hotel Děvín v Mariánských lázních představuje široký výběr služeb s důrazem na lázeňské procedury. Hotel najdete v klidném prostředí lesoparku s dostupností do centra města a ke všem důležitým turistickým lákadlům. Harmonii a pohodu místa dotváří okolní upravené parky, malebná architektura města a zejména světoznámé Mariánskolázeňské prameny s léčivými účinky.

Chemická rozmanitost místních pramenů je vhodná pro léčbu celé řady onemocnění. Právě pro svou rozmanitost tvoří zdejší prameny základ lázeňské péče. V nejbližším okolí vyvěrá na povrch více než 100 minerálních pramenů, v samotném městě je to kolem 40.

Mariánské lázně se specializují zejména na léčbu metabolických onemocnění, nemoci dýchacího ústrojí, ledvin anebo i na problematiku pohybového ústrojí a gynekologická onemocnění.

Ve volném čase se můžete vypravit na lyže nebo na vycházku, v létě případně na kolo anebo se podívat na proslulou kolonádu se známou zpívající fontánou.

Kompletní informace o nabídce ozdravných pobytů včetně veškerých kontaktů najdete ZDE nebo navštivte webové stránky Spa Hotelu Děvín.

SUPERIORPLUSROOM
1-ZY24366
RESTAURANTGOURMET
SNIDANE
SAUNA
VIRIVEaSLAPACIKOUPELE
ORDINACELEKARE
KOSMETIKA
RELA-167-marianskelazne1
RELA-166-marianskelazne