Lázně Luhačovice

Čtvrté největší a jedny z nejmalebnějších lázní v Česku se nachází ve Zlínském kraji. Lázně Luhačovice jsou zasazeny do kouzelného údolí panenské přírody chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Díky unikátním léčivým pramenům patří Luhačovice mezi nejlepší léčebné lázně v celé Evropě v léčbě dýchacích cest a dalších onemocnění.

Načerpejte zdraví a sílu a ochutnejte legendární vincentku přímo ze zdroje! Celkově můžete ochutnat až deset léčivých pramenů, které jsou díky vysokému obsahu minerálních látek mimořádně účinné. Využít je můžete nejenom k pití, ale také k inhalačním procedurám a k minerálním koupelím.

Rozlehlý komplex architekta Dušana Jurkoviče, který na počátku 20. století zahájil první etapu výstavby a vtiskl tak Luhačovicím, kombinující prvky lidové tvorby Karpat a secese, nabízí kromě léčebných procedur celou řadu dalších aktivit. Od procházek a výlety na kolech, jízdě na in-line bruslích, koupání, až po celou řadu různých sportovních aktivit jako je například tenis, squash, ale také zimní sporty nebo návštěvu luxusního wellness centra.
Veškeré informace včetně rezervace a úhrady pobytu v Luhačovicích naleznete v nabídce ZDE anebo se podívejte na lázeňské webové stránky.

lzn-ilustraka43
image1355405122
fontna
dalsi-oceneni-pro-lazne-luhacovice-as
127883-original-mzojw
prague-Tennis-Club-Pavilion-resize-lazne-luhacovice-pavilon-tenisoveho-klubu
ricni-aslunecni-lazne-vluhacovicich
TOM258604luhacovicepro28372
s5efrx-2066903-luhacovice
letecky-pohled