Letní dětské tábory

Léto plné dobrodružství a zábavy na dětských táborech.
Krásné prostředí, spousta vzrušení a adrenalinu a možnost vybrat si tábor podle zájmů a zálib vašich dětí. Pro vaše potomky je připravena třeba Škola čar a kouzel, mohou si zaběhat za Záhadami rukopisu anebo se vyrádit na diskotéce u táboráku, osvěžit se v rybníku nebo v bazénu a protáhnout se při pořádné pěší túře.

Dětské tábory jsou skvělou příležitostí jak si užít letní prázdniny. Všechny tábory jsou v krásném přírodním prostředí, kde si vaše děti užijí spoustu zábavy a zapomenou na školní povinnosti. V nabídce najdete tábory pořádané zkušenými profesionály a odborníky. Vaše děti si můžou vybrat podle svých zájmů a zálib.

Letní dětské tematické tábory STAN - sleva 500 Kč
Adrenalin camp, Hunger games, Mimoňové, Call of Duty, Škola čar a kouzel, Girls in action, Bratrstvo neohrožených - tak to je jen malý výběr z názvů tohoto tábora a ani jeden z nich nenechá nikoho na pochybách, že tady to s dětmi a zábavou pro ně opravdu umí. Vyberou si jak milovníci tanců, společenských her nebo třeba jízdy na koni, tak i ti, co dávají přednost tajemnu a záhadám, nebo třeba bojovým uměním jak ve středověku, tak v moderní době plné sofistikovaných her. 

Letní dětský tábor BÍLÁ SKÁLA - sleva 400 Kč na 1. - 3. turnus
Časostroj, Záhada rukopisu, Pod plachtami jejího veličenstva, Talisman života - to jsou témata jednotlivých běhů totoho tábora. Vyberte si podle svých zálib a toho, co máte rádi.

Letní dětský tábor DOUBRAVA - sleva 5 %
Nachází se uprostřed přírody, 12 kilometrů od Telče, obklopují ho lesy, v blízkosti se nachází rybník Kladina. Na programu tábora jsou sportovní turnaje, celotáborová hra, večerní program, diskotéky, táboráky, hry v přírodě, koupání v rybníku a bazénech nebo celá řada výletů.

V neposlední řadě vám také nabízíme lokality pro pořádání těchto letních dětských táborů, mimo letní prázdniny jsou pak tyto lokality vhodné například pro pořádání škol v přírodě. 

Veškeré podrobnosti najdete na programu Odbory plus nebo na čísle 774 775 959, případně na e-mailu podpora@odboryplus.cz.

stedovk-2
54f0d331d9ecc500d41d1a00
20120118doubravailu
tbor-2