Modrá pyramida

Modrá pyramida stavební spořitelna, a. s., je bankovní společností podnikající na území České republiky.
Původně se profilovala jako společnost specializovaná na finanční produkty určené k financování bydlení (stavební spoření, úvěry ze stavebního spoření, překlenovací úvěry, hypoteční úvěry aj.), postupem času se však portfolio služeb rozšířilo a Modrá pyramida se z čistě stavební spořitelny stala univerzálním poskytovatelem finančních služeb a finančního poradenství včetně pojistných produktů a produktů investičních.

Akciová společnost, která dnes působí pod značkou Modrá pyramida, zahájila obchodní činnost 16. prosince 1993 jako Všeobecná stavební spořitelna, a.s. Byla založena třemi akcionáři: Komerční bankou, a.s., BHW Holding AG Německo a Českou pojišťovnou, a.s. Roku 2005 došlo k přejmenování společnosti a její plný název od té doby zní Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. V roce 2006 se výhradním akcionářem Modré pyramidy stala Komerční banka, člen bankovní skupiny Société Générale. Za dobu existence společnosti bylo jejím prostřednictvím uzavřeno okolo 2 000 000 smluv o stavebním spoření a poskytnuto přes 500 000 úvěrů v hodnotě 115 miliard korun.

Základem zákaznického servisu je poskytování finančního poradenství ZDARMA. Klientský servis na profesionální úrovni zajišťují finanční poradci Modré pyramidy ve více než 200 poradenských centrech po celé České republice.

Chtěli byste pracovat pro Modrou pyramidu?
Zde najdete veškeré aktuálně nabízené volné pozice: https://modrapyramida.jobs.cz/