UniCredit Bank

UniCredit Bank je silná evropská skupina s jednoduchým modelem komerčního bankovnictví.
Filozofie banky vychází z korporátního a investičního bankovnictví a poskytuje klientům unikátní obchodní síť v západní, střední a východní Evropě. Nabízí lokální znalosti i mezinárodní dosah. Doprovází a podporuje 25 milionů klientů po celém světě. Poskytuje jim bezkonkurenční přístup k jednotlivým bankám na 14 klíčových trzích i v dalších 18 zemích po celém světě.

Strategická poloha v západní, střední a východní Evropě bance umožňuje disponovat jedním z nejvyšších tržních podílů v regionu.
Zatímco její značka je rozpoznatelná v celé Evropě, uchovala si i vysoce hodnotné lokální značky bank, které získala při vzniku celé skupiny.
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., představuje silnou a rychle se rozvíjející banku, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky, privátní klientelu i běžné občany.
UniCredit Bank Czech Republic vznikla v roce 2007 spojením HVB Bank Czech Republic a Živnostenské banky. Obě banky před spojením působily na českém trhu mnoho let - HVB Bank od roku 2001 a Živnostenská banka, jedna z nejstarších finančních institucí v České republice, od roku 1868. Od 1. prosince 2013, kdy došlo ke spojení české a slovenské UniCredit Bank, banka vystupuje pod jednotným názvem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank součástí největší evropské bankovní skupiny UniCredit, která poskytuje služby 40 milionům klientů ve 20 zemích. Největší devizou společnosti je tým 140 tisíc lidí v celé Evropě a jejich odborné zkušenosti, o které se dělí se svými klienty. Díky tomu patří UniCredit tradičně mezi 100 nejobdivovanějších firem v Česku.

Zaujala možnost pracovat pro UniCredit bank i vás? Můžete to zkusit!
Najděte si vaši vysněnou pracovní pozici: https://unicreditbank.jobs.cz/www/