Česká podnikatelská pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění.
Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. ČPP si udržuje tradičně silnou pozici v pojištění vozidel, zejména v povinném ručení. S více než milionem pojištěných vozidel je třetím největším poskytovatelem tohoto typu pojištění na českém trhu.

ČPP se úspěšně rozvíjí i v dalších pojistných segmentech, v životním a úrazovém pojištění, občanském majetkovém pojištění a pojištění podnikatelů. Ve velké konkurenci domácích pojišťoven se ČPP profiluje jako stabilní a finančně silná společnost. Aktuálně spravuje více než 1,6 milionu smluv a její služby využívá přes 1 milion klientů. Od roku 2005 je ČPP součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.

Nabídka pojištění, produktů a služeb je u České podnikatelské pojišťovny opravdu bohatá. Přes již zmiňované pojištění vozidel, po životní a úrazové pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, cestovní pojištění, dále také z názvu vyplývající pojištění pro podnikatele, povinné ručení, havarijní pojištění a mnoho dalších pojišťovacích aktivit z portfolia společnosti.

Měli byste zájem o práci?
Kontaktuje Českou podnikatelskou pojišťovnu a zeptejte se, zda hledají právě vás!
https://www.cpp.cz/