Sídlo svazu na nové adrese!

Táboritská 1000/23, Praha 3 - Na této adrese nově sídlí kancelář našeho odborového svazu. Jako svoji základnu nově využíváme administrativní prostory Hotelu Olšanka. 

Na setkání se členy i nečleny se tu těší předsedkyně svazu Alena Chlapíková, asistentka Luna Thu Nguyen a či svazový inspektor BOZP Miroslav Zajíc.

Popis cesty

Cestu do hotelu Olšanka, kde sídlí Odborový svaz pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví (adresa: Táboritská 1000/23, Praha 3, https://mapy.cz/s/2gtc1 ) je možné realizovat několika způsoby.

- tramvají do stanice Olšanské náměstí

- Metrem trasy A (zelené metro) do stanice Flora, následně pěšky nebo tramvají cca. 500m (https://mapy.cz/s/jakuracoju)

Před první cestou je vhodné si vytisknout mapu.

POSTUP tisku mapy z webu mapy.cz:
- proklikem na výše uvedený odkaz se Vám zobrazí mapa,
- pravém dolním rohu znázorněné mapy kliknete na ikonu „Nástroje“
- vyberete políčko „TISK“

MHD Hlavního města Prahy http://www.dpp.cz/ :

V Praze se do dopravních prostředků nastupuje libovolnými dveřmi. Při vstupu do přepravního prostředku musí být cestující vybaven jízdenkou a po nástupu je povinen ji neprodleně označit.
Prodávají se převážně 2 druhy jízdenek: 30minut – za 24 Kč a 90minut – za 32 Kč). Cestující může cestovat libovolnými dopravními prostředky na území Prahy po zakoupenou dobu od označení jízdenky v dopravním prostředku.

Jízdenky je možno nakoupit v libovolné trafice, prodejních automatech Dopravního podniku, nebo prostřednictvím zaslání SMS zprávy na číslo 902 06 ve tvaru „DPT24“ nebo „DPT32“ podle zvoleného druhu jízdenky. Více na stránkách Dopravního podniku hlavního města Prahy