Manifestační mítink Konec levné práce

Už potřetí proběhne ve čtvrtek 14. září 2017 ve sportovníá hale Aréna Sparta v pražské Libni mítink ČMKOS „Konec levné práce v ČR“.
Cílem tohoto mítinku je připomenout vládě ČR, zaměstnavatelům a také všem našim spoluobčanům, a to zejména prostřednictvím přítomných médií, že čeští zaměstnanci patří i nadále, to je i po 28 letech po ekonomické a politické transformaci, k nejhůře placeným zaměstnancům v rámci EU. Proto před třemi léty ČMKOS zorganizovala první mítink, který měl značný ohlas nejen u současné vlády ČR a u zaměstnavatelů, ale i v celé naší veřejnosti.

Levná práce v Česku musí skončit! Přijďte podpořit úsilí odborů v boji za lepší pracovní podmínky a ohodnocení práce, které musí i nadále pokračovat. Ekonomika v Česku sice roste, ale mnozí z nás z toho moc nemají. Pracovat se musí vyplatit! Ukažme společně naše odhodlání.

Význam vaší účasti na tomto zářijovém mítinku podtrhuje i fakt, že v říjnu se konají volby do Poslanecké sněmovny, a veřejnost by měla slyšet, co odbory pro lepší život našich občanů požadují. 

V případě zájmu kontaktujte OSPPP a naší asistentku Boženu Rajmanovou a naší asistentku Boženu Rajmanovou. Těšíme se na vás!

Sekretariát: 234 462 859